Dare to discover
Newton

Kennismaken met SG Newton

Elk jaar ontvangen wij in januari de leerlingen uit groep 8 om kennis te maken met onze school. Door corona kan dat dit jaar niet. En daarom gaan we het nu anders doen.

Kennismaking voor groep 8

Op woensdagmiddag 10 februari (14.30 u. - 16.30 u.), zaterdag 13 februari (11.00 u. – 13.00 u.) en vrijdagmiddag 19 februari 2021 (14.30 u. – 16.30 u.) zijn alle groep 8-leerlingen van harte welkom op SG Newton. In de tijd die je bij ons op school bent, leggen wij je uit hoe onze brugklas eruit ziet en kan je ook aan twee of drie lessen deelnemen. Je kunt je hiervoor vanaf maandag 4 januari 2021 inschrijven via deze site. Het volledige programma laten we je ook zo snel mogelijk weten. Houd ook onze instagram in de gaten!

Online voorlichting ouders en verzorgers

Helaas mogen ouders en verzorgers niet bij de kennismaking aanwezig zijn en dat vinden we ontzettend jammer. Voor hen organiseren we daarom medio februari een digitaal alternatief. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. We laten zo spoedig mogelijk weten wanneer en hoe wij hen kunnen informeren over alle mogelijkheden op SG Newton. Houd onze social media (instagram & Facebook) in de gaten!

VANAF 21 december! Online rondleiding door SG Newton

Wij zijn trots op onze school! En dus willen wij die, ondanks de corona, graag aan je laten zien. Gelukkig kun je via onze online rondleiding al een wandeling door onze school maken en krijg je daar allerlei informatie van onze leerlingen en medewerkers. Zo kunnen we elkaar toch alvast ontmoeten en krijg jij een indruk van Newton!

Deze rondleiding is eind december beschikbaar.

 

 

 

 

Ga terug

SG Newton
Dampten 22
1624 NR Hoorn NH
Tel: (0229) 55 20 10
newton@atlascollege.nl

KvK-nr. 37153438
BTW-nr. 8209.71.054.B.01

Dare to discover