Dare to discover
Newton Newton Newton Newton Newton Newton Newton Newton Newton Newton Newton

Schoolleiding

De schoolleiding bestaat uit 6 leden. De teamleiders zijn verantwoordelijk voor een leerjaar.

Locatiedirecteur:

mw. M. Winkelhuis Beneken Kolmer
m.winkelhuis@atlascollege.nl

Adjunct-directeur bedrijfsvoering:
dhr. H. Verstraten
h.verstraten@atlascollege.nl

Teamleider onderbouw, leerjaar 1:
dhr. M. Zonneveld
m.zonneveld@atlascollege.nl

Teamleider onderbouw leerjaar 2: 
dhr. J Fölsche
j.folsche@atlascollege.nl

Teamleider bovenbouw, leerjaar 3:
mw. S. Broere
s.broere@atlascollege.nl

Teamleider bovenbouw, leerjaar 4 :
dhr. T. Tromp
t.tromp@atlascollege.nl

Elke klas heeft een eigen mentor en soms een duo-mentoraat. Dit betekent dat er twee mentoren zijn. De mentor is het eerste aanspreekpunt voor zowel leerlingen als ouders. Docenten van elke klas bespreken samen de voortgang en ontwikkeling van hun leerlingen. Zij worden hierbij ondersteund en aangestuurd door een teamleider.
De teamleiders zijn elk verantwoordelijk voor een vaste groep docenten.

In het interne Zorg Advies Team (ZAT) worden leerlingen besproken waar (tijdelijk) extra begeleiding of ondersteuning voor nodig is. Zie verder bij begeleiding.

SG Newton
Dampten 22
1624 NR Hoorn NH
Tel: (0229) 55 20 10
newton@atlascollege.nl

KvK-nr. 37153438
BTW-nr. 8209.71.054.B.01

Dare to discover